+48 732 054 007
Pn - Pt: 08:00 - 21:00
Sb: 9:00 - 16:00

100 000

km - bezproblemowej jazdy!

kup
Producent SMP Europa

Nasze słynne zielone skrzynki są od dziesięcioleci dobrze znane w warsztatach na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że zawsze dostarczaliśmy części, którym mechanicy ufają i które trzymają pod ręką, aby wykonać swoją pracę. To nadal prawda. W naszym portfolio znajdują się produkty najwyższej jakości przeznaczone do motoryzacji, motocykli i użytku domowego.

Produkty Lucas kierują się doskonałością inżynieryjną i duchem innowacji, który zapewnił nam ciągły globalny sukces. Naszą reputację budujemy na szerokim asortymencie, wyjątkowej trwałości technicznej i wytrzymałości oraz wyjątkowej jakości.

To wszystko dostarczamy już od ponad 140 lat – i wciąż się rozwijamy. Dlatego prowadzimy działalność handlową dłużej niż jakakolwiek inna marka części samochodowych na świecie.

Odkąd zaczęła się nasza historia, naszym celem było zabranie Cię dalej, czy to poprzez nowe innowacje, czy po prostu poprzez rozszerzenie naszego asortymentu i zasięgu, aby pomóc Ci osiągnąć więcej dzięki szybszym i skuteczniejszym naprawom. Nasza reputacja opiera się na szerokim asortymencie, wyjątkowej trwałości i wyjątkowej jakości.